Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak znajomi reagują na Twoje bity ?

Go down 
+4
MichaLaK
Niedro
ŁKZ
Pęksior
8 posters
AutorWiadomość
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 10:50 pm

Jarają się ? Chcą ich słuchać ? Doceniają ?
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
ŁKZ
Pro BeatMaker
Pro BeatMaker



Male Liczba postów : 180
Punkty : 308
Pomógł : 7
Join date : 04/01/2010
Age : 32
Program : FL Studio

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 10:51 pm

Pierwszy bit ktory pokazalm kumplowi to obaj mielismy troche zwale Very Happy bo to takie
troche melodyjka jak z gry telewizyjnej heh Very Happy
a teraz to hmm paru osobm pokazalem mowili ze dobre no alee....
jak to znajomi Smile)
Powrót do góry Go down
Niedro
Ziomek
Ziomek
Niedro


Male Liczba postów : 76
Punkty : 185
Pomógł : 4
Join date : 02/01/2010
Skąd : P-ń
Program : FL Studio 5

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:41 pm

Jak wyżej napisał ŁKZ znajomi zawsze trochę przymkną ucho i powiedzą miłe słowo żeby dodać otuchy. Znajomym niektóre się podobają a inne nie. A co do postronnych słuchaczy to różnie to bywa.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/niedroproductions
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:49 pm

U mnie jak by nie było to to zawsze ktoś np. na YouTube da mi jeden , albo napisze "gówno" bez uzasadnienia. No ale cóż szanuje każde opinie Smile Polacy strasznie wymagają od innych a przecież nie można wszystkiego ogarnąć na raz trzeba brać to pod uwagę ! Natomiast lubię gdy ktoś rozsądny napisze mi np. Słuchaj popraw to i to itp Smile.
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:53 pm

Ja nagrywam chujowe wałki.. i mało nagrywam.. a mój kumpel chodzi po szkole i mi ich teksty cytuje ale nie w sensie że się z nich śmieje.. tylko się jara chłopak Very Happy A co do bitów to nie puszczałem nikomu znajomemu praktycznie... jednemu kumplowi.. to mówi że coraz fajniej brzmią i że widać różnice w porównaniu z tym co było kiedyś Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
ŁKZ
Pro BeatMaker
Pro BeatMaker



Male Liczba postów : 180
Punkty : 308
Pomógł : 7
Join date : 04/01/2010
Age : 32
Program : FL Studio

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:54 pm

dokladnie jak Peksior napisal
to jest wlasnie mile gdy ktos Ci powie zebys to poprawil itp
bo na moje to jest wielka pomoc z strony oceniającej
tez wlasnie polacy sa ze mowia niektorzy ze taki bit to bym w pare minut zrobil przy ktorym meczyles sie caly dzien...... Very Happy a gdy maja szanse sprobowac cos zrobic to dopiero doceniaja Cie i wiedza ze wlozyles w to duzo pracy Smile
Powrót do góry Go down
Duch
BeatMaker
BeatMaker
Duch


Male Liczba postów : 116
Punkty : 450
Pomógł : 10
Join date : 16/07/2010
Skąd : Sosnowiec
Program : FLS 9, CEP 2

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 1:59 pm

Zrobiłbyś mi jakiś bit? tyle słysze.
Powrót do góry Go down
Zurek

Zurek


Male Liczba postów : 9
Punkty : 62
Pomógł : 0
Join date : 23/01/2011
Age : 29
Skąd : z Polski ;D
Program : Reason 5

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimeNie Sty 23, 2011 10:44 pm

Najpierw powiedziałem koledze on sam nagrywa kawałki jak większość moich znajomych, Gdy mu pokazałem to trochę zdziwił że mu nic nie mówiłem. Teraz tylko jest "Jak zrobisz bit w moim stylu to mi wyślij ja się dogram" Very Happy
Powrót do góry Go down
M.Romański
Starter
Starter



Male Liczba postów : 22
Punkty : 131
Pomógł : 2
Join date : 01/07/2010
Age : 34
Skąd : Wschowa
Program : FL Studio 9,Virtual DJ,Audacity

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimePon Sty 24, 2011 4:14 pm

Rada dla wszystkich!Wiadomo,że jak ktoś bliski pojedzie nam,to bardziej boli niż jakiś forumowy hejter z gimnazjum (nie obrażając nikogo) nabluzga.Trzeba iść do przodu non stop, nie patrząc czy jara się pół szkoły,czy tylko rodzice.Po mnie jechano jak po psie,teraz jeden koleś który najbardziej utkwił mi w pamięci i uważa się za ambasadora kultury w moim rodzinnym mieście jak widzi mnie na ulicy to patrzy czy mu się sznurówki w sandałach nie rozwiązały.Nie chcę wyjść na próżnego kolesia,ale najlepiej po prostu robić swoje,a wartościowy słuchacz zawsze znajdzie się z biegiem czasu,peace!
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/ponadwszystko
Konio

Konio


Male Liczba postów : 6
Punkty : 46
Pomógł : 0
Join date : 07/02/2011
Age : 29
Skąd : Pyskowice
Program : Fl Studio 8

Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitimeWto Lut 08, 2011 8:29 pm

Moi znajomi jak to już tutaj wszyscy mówią, niestety nie mogą dać obiektywnej oceny(bo co on sobie pomyśli), ale mam ziomka który razem ze mną nawija... i jak zrobię jakiś bit to powie że to i to mu się nie podoba, żeby dodał coś do tego... i wtedy od razu zajawka jest większa... bo jeżeli masz się z kim podzielić tym co zrobiłeś to naprawdę jest zajebiście Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak znajomi reagują na Twoje bity ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak znajomi reagują na Twoje bity ?   Jak znajomi reagują na Twoje bity ? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak znajomi reagują na Twoje bity ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bity z USA
» Jak reaklamujesz swoje bity ?
» kupię bity w stylu DANCE !
» Flobeatz (bity Tanio)
» co za bity! sprawdz je sam.. piona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: iBeat-
Skocz do: