Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak to się zaczeło ?

Go down 
+7
MichaLaK
ŁKZ
TSK
Tancjor
Morte
Niedro
Pęksior
11 posters
AutorWiadomość
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 1:14 pm

Jak to u Was się zaczęło jeśli chodzi o robienie bitów ?
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
Niedro
Ziomek
Ziomek
Niedro


Male Liczba postów : 76
Punkty : 185
Pomógł : 4
Join date : 02/01/2010
Skąd : P-ń
Program : FL Studio 5

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 8:13 pm

Zaczęło się od tego że poznałem ziomka i on coś mi wspomniał że bawi się muzyką. Dostałem od niego Hip Hop Ejay'a i sam układałem sample ale jakoś mi to nie wystarczało, chciałem sam tworzyć melodie od początku do końca a nie wykorzystywać wbudowane pętle. Pomógł mi w tym kolejny ziomek który podrzucił program o nazwie FL Studio. Początki były trudne do tego awaria dysku ale nie poddałem się no i do dziś trwa ta saga ;]
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/niedroproductions
Morte
Moderator
Moderator
Morte


Male Liczba postów : 23
Punkty : 37
Pomógł : 0
Join date : 03/01/2010
Age : 29
Skąd : Rybnik
Program : Sony Acid 7 Pro, FL Studio 8 XXL Producer Edition

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 9:49 pm

ja się bitami zajmuje 6 miesięcy, pierwsze bity robiłem tnąc sample w Audacity i dogrywając ścieżki z piana (jestem pianistą jazzowym) i tak jakoś przeszło na FL Studio i jestem tutaj Smile niedługo wydaje legala Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/MorteBeatz
Tancjor
Ziomek
Ziomek
Tancjor


Male Liczba postów : 50
Punkty : 81
Pomógł : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 32
Skąd : South Site
Program : Fruity Loops Studio

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 10:40 pm

Ja zawsze chciałem robić al e nie miałem kogoś kto mi pomoże w początkach ale znalazł się peksior i to forum Very Happy:D no narazie jestem newbie ale coraz lepiej mi idzie...
Powrót do góry Go down
TSK
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 66
Punkty : 196
Pomógł : 2
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Skąd : Gorzów Wielkopolski
Program : Fruity Loops

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 10:44 pm

Dopiero zaczynam, nudziło mi się i zacząłem robić Very Happy
Powrót do góry Go down
Niedro
Ziomek
Ziomek
Niedro


Male Liczba postów : 76
Punkty : 185
Pomógł : 4
Join date : 02/01/2010
Skąd : P-ń
Program : FL Studio 5

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 11:27 pm

Morte napisał:
estem pianistą jazzowym

Zazdroszczę Ci Morte. Moim marzeniem jest nauczyć się grać na klawiszach.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/niedroproductions
Morte
Moderator
Moderator
Morte


Male Liczba postów : 23
Punkty : 37
Pomógł : 0
Join date : 03/01/2010
Age : 29
Skąd : Rybnik
Program : Sony Acid 7 Pro, FL Studio 8 XXL Producer Edition

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 11:44 pm

Niedro napisał:
Morte napisał:
estem pianistą jazzowym

Zazdroszczę Ci Morte. Moim marzeniem jest nauczyć się grać na klawiszach.

ja już gram jakiś czas, niby od 5 lat ale tak porządnie to dopiero drugi rok, bo zacząłem grać "dla siebie" a nie dla nauczyciela Smile i to jest chyba najważniejsze, dlatego nieznosze np. Szkół Muzycznych bo to może chyba tylko obrzydzić nauke gry na instrumencie jeśli jesteśmy do niej zmuszeni Smile ja uczę się prywatnie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/MorteBeatz
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 10:48 pm

Morte napisał:
jestem pianistą jazzowym

Zazdroszczę , ja nut nie potrafię ogarnąć wole ze słuchu Razz Samouk ?
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
ŁKZ
Pro BeatMaker
Pro BeatMaker



Male Liczba postów : 180
Punkty : 308
Pomógł : 7
Join date : 04/01/2010
Age : 32
Program : FL Studio

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 10:58 pm

ja sie kiedys bawilem w ejay hip hop od 3 wersji do 5 Very Happy
ale to jakos nie mialem juz czego wymyslac z tych samych sampli......Very Happy
potem w ch sie zajaralem nagrywaniem wokali ale po czasie jakos przestalo mi to wgle wychodzic albo mi sie tak zdawalo........ Sad
noi stwierdzilem ze bardzo ciekawe jest robienie bitow.........
to wszystko itp...... Very Happy
mozna powiedziec tak ze zaczalem to robic bo sie zajaralem tym Very Happy CZYSTA ZAJAWKA !
tak bylo napoczatku a teraz robie bo sprawia mi to przyjemnosc
a to chyba najwazniejsze Smile)
Powrót do góry Go down
Morte
Moderator
Moderator
Morte


Male Liczba postów : 23
Punkty : 37
Pomógł : 0
Join date : 03/01/2010
Age : 29
Skąd : Rybnik
Program : Sony Acid 7 Pro, FL Studio 8 XXL Producer Edition

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:03 pm

Admin napisał:
Morte napisał:
jestem pianistą jazzowym

Zazdroszczę , ja nut nie potrafię ogarnąć wole ze słuchu Razz Samouk ?

nie nie Very Happy pisałem że przychodzi do mnie prywatnie taki jazzman Very Happy raz w tygodniu coś tam gramy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/MorteBeatz
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:52 pm

Ja zacząłem od e-Jaya , choć nie używam go już od bardzo dawna , używałem go z 3 miechy i stwierdziłem , że za mało mi oferuje zmieniłem go na FL Studio, jednak niektórzy piszą mi , że nadal słyszą w moich bitach dźwięki z e-Jaya, jak Oni to robią nie mam pojęcia ;P.
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeWto Sty 05, 2010 12:14 am

A ja po prostu nie miałem bitu pod wokal.. i załatwiłem sobie Fl-a. Po 5 min go zamknąłem i tak do niego siadałem co parę miesięcy.. aż w końcu przyszedł dzień gdzie coś wyklepałem chujowego.. nawet było kiedyś w linku na tym forum i potem znowu odpuszczałem.. aż w końcu odjebałęm pare możliwych na początkującego bitów(bym zarzucił ale nie mam po formacie) i już troszkę wiem co i jak w nim Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Trapzoe
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 99
Punkty : 215
Pomógł : 3
Join date : 04/01/2010
Age : 28
Program : Cubase SX 3 & Fl Studio 10

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 1:14 am

Rapu słuchałem wcześniej, więc kiedy dowiedziałem się o Fl-u postanowiłem z nudów robić bity.
Powrót do góry Go down
Prent




Male Liczba postów : 6
Punkty : 8
Pomógł : 0
Join date : 13/01/2010
Skąd : to tu, to tam

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeSro Sty 13, 2010 4:06 pm

mnie od małolata krecilo robienie bitow nie wiedzialem jak ale zawsze chcialem robic muzyke,zaczynałem na śp.Amidze na ProTrackerze i tak kilka lat pracowaleem na 4 kanalach, potem na 8:) az w koncu dorobilem sie pierwszego PC`ta, tam zaczalem dzialac na FL`u ale ten FL...... nie przepadam za nim ale mialem tylko to i tworzylem na tym,pozniej dowiedzialem sie o Reasonie i od tej pory muzyka zaczela brzmiec tak jak chce, teraz WaveLab, Logic, multum VST`kow i caly tydzien moge od sprzetu nie odchodzic do tego moja ukochana MPC`tka plus klawisze ( w planach Motiff Rack + porzadne odsluchy) wtedy to bedzie sie dzialo Smile
pozdro
Powrót do góry Go down
CzP
Starter
Starter
CzP


Male Liczba postów : 31
Punkty : 64
Pomógł : 0
Join date : 18/01/2010
Age : 33
Skąd : Dolsk
Program : FL Studio 8

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeSob Sty 23, 2010 11:04 pm

ja zacząlem od e;jay tak sie do zwaly bawilem a zas jakos samo ie przerodzilo w nalog
Powrót do góry Go down
SUB
Starter
Starter
SUB


Male Liczba postów : 15
Punkty : 38
Pomógł : 1
Join date : 25/02/2010
Skąd : Władysławowo

Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 9:06 pm

W domu od zawsze jakies instrumenty leżały i się nie marnowały Very Happy
Też jestem pianistą i gram na gitarze.. wszystko zaczęło się od bicia garów. Potem była przygoda z Metalem, tam nauczyłem się śmigać na wiośle, znudziło się, bo to nie było za bardzo dla mnie Smile Kolejną przygodą było zetknięcie z jazzem i do teraz tam gram, nauczyłem się tam grac na piano i doszlifowałem gitarę. Lata mi leciałe, zaczeły się szybkie laski, alkohol i imprezy (jakieś 3 lata temu) i hip op mnie wciągną i w końcu się odnalazłem po długich wojażach. Czerpie garściami ze swoich doświadczeń, ostatnio nagrałem 2 płyty czystko jazzowe jedna smooth.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/subszotland
Sponsored content





Jak to się zaczeło ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak to się zaczeło ?   Jak to się zaczeło ? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak to się zaczeło ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: iBeat-
Skocz do: