Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Najgorszy producent

Go down 
+6
Celtic
Niedro
Pioter
MichaLaK
ŁKZ
Pęksior
10 posters
AutorWiadomość
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 6:10 pm

Jakiego producenta nie lubicie najbardziej ?
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
ŁKZ
Pro BeatMaker
Pro BeatMaker



Male Liczba postów : 180
Punkty : 308
Pomógł : 7
Join date : 04/01/2010
Age : 32
Program : FL Studio

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 7:14 pm

takich co kradną cudze bity i mowią ze to ich Exclamation
tzn niewiem Razz
Powrót do góry Go down
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 8:02 pm

nie ma takich producentów.. raperzy tacy mogą być ale nie producenci.. :p
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Pioter
Starter
Starter
Pioter


Male Liczba postów : 29
Punkty : 99
Pomógł : 0
Join date : 04/01/2010
Age : 31
Skąd : Dzierżoniów
Program : Fl Studio 8

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 8:48 pm

Nie wiem czy to jest pewna informacja ale ponoć jest taki tzn. Henson.Dużo osób mówi że kradł bity a niektórzy mówią że musiał nawet przez to usunąć swój profil myspace bo go tam cisnęli.
Powrót do góry Go down
Niedro
Ziomek
Ziomek
Niedro


Male Liczba postów : 76
Punkty : 185
Pomógł : 4
Join date : 02/01/2010
Skąd : P-ń
Program : FL Studio 5

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 9:22 pm

Co do Hensona to nie wiadomo czy kradł bity ale wiadomo że używał znanych powszechnie sampli tnąc je tak samo jak to ktoś kiedyś już zrobił czyli nie wysilał się zbytnio żeby zrobić coś nowego.

Co do kiepskich producentów to wydaje mi się że początki każdego producenta są słabe i jeśli mu nie idzie z muzyką to z tym kończy. A tak to raczej nie słyszałem o "najgorszym producencie".
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/niedroproductions
Celtic
Starter
Starter



Male Liczba postów : 27
Punkty : 49
Pomógł : 0
Join date : 18/01/2010
Age : 28
Program : FL Studio 9

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimePon Mar 01, 2010 7:37 pm

Niedro napisał:
Co do Hensona to nie wiadomo czy kradł bity ale wiadomo że używał znanych powszechnie sampli tnąc je tak samo jak to ktoś kiedyś już zrobił czyli nie wysilał się zbytnio żeby zrobić coś nowego.

Co do kiepskich producentów to wydaje mi się że początki każdego producenta są słabe i jeśli mu nie idzie z muzyką to z tym kończy. A tak to raczej nie słyszałem o "najgorszym producencie".


Kradł. https://www.youtube.com/watch?v=Yme38VilbIw zobacz sobie to, w niektórych kawałkach tylko sample, ale niektóre bity idealnie takie same tylko przyspieszone.
Powrót do góry Go down
TSK
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 66
Punkty : 196
Pomógł : 2
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Skąd : Gorzów Wielkopolski
Program : Fruity Loops

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimePon Mar 01, 2010 7:44 pm

Ja jestem najgorszy. Potwierdzone info.
Powrót do góry Go down
Niedro
Ziomek
Ziomek
Niedro


Male Liczba postów : 76
Punkty : 185
Pomógł : 4
Join date : 02/01/2010
Skąd : P-ń
Program : FL Studio 5

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeWto Mar 02, 2010 10:09 am

Celtic masz również rację widziałem ten filmik i na jego podstawie oparłem swoją wypowiedź. Częśc bitów po prostu zajebywał jak ostatni frajer ale w niektórych używał powszechnie znanych sampli albo użytych w niedługim czasie w stanach. Osobiście go za to znielubiłem.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/niedroproductions
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeWto Mar 02, 2010 4:16 pm

tylko niewiem czemu wy go producentem nazywacie.. to jest temat o najgorszym producencie.. a wg. mnie to [cenzura] nie producent z niego Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Celtic
Starter
Starter



Male Liczba postów : 27
Punkty : 49
Pomógł : 0
Join date : 18/01/2010
Age : 28
Program : FL Studio 9

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeWto Mar 02, 2010 9:32 pm

Henson też dobry bit potrafi zrobić - z tego co pamiętam, to na płycie Denvera z chyba 2007 roku były jego bity(chyba jego, nie mam pewności) - do kawałków Holla i Rollin. Były niezłe Smile ale zawiodłem się na chłopaku nieźle...
Powrót do góry Go down
xyz




Female Liczba postów : 2
Punkty : 2
Pomógł : 0
Join date : 08/03/2010

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 2:40 am

Taki, który powiela w swoich bitach te same schematy. Jest kilka takich osób w Polsce, które nie mogą się 'uwolnić' od jednego stylu na którym cały czas bazują.
Powrót do góry Go down
Freezbeatz
Starter
Starter
Freezbeatz


Male Liczba postów : 15
Punkty : 95
Pomógł : 1
Join date : 21/01/2010
Age : 37
Skąd : Olsztyn
Program : Fl Studio 9 XXL

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 11:28 pm

Jesli juz mowicie o ludziach z MS,To pamietam był Taki gosc o Ksywie FULS,ten skurbyczyk to dopiero podpierdalałSmile Kiedys zagadałem do niego na gg,i mnie zajebiscie rozbawiłSmile Najpierw napisał ze robi rok bity hehe,Czyli wtedy do tamtego poziomu który niby reprezentówał to dla Mnie był szok,a zarazem nie mozliwe...No ale pomyslałem Sobie Dobra Moze jest MEGA TALENTEM Z PRZYSZŁOSCIA Smile A wiec po prosiłem go o 2 slady z jego najnowszego Bitu,to gosciu zamknał jadaczke i nigdy sie do MNie nie odezwał,przy Tym co jescze zabawne,Goscu jest z Krakowa,a znam troche osób z Krakowa i nikt nigdy o nim nie słyszał,znaczy moze słyszeli ale nigdy sie koles nie ujawnił hehe.Jakby nie patrzył musiał wiele osob w huja zrobic i na tym zarobic sprzedajac kradzione bity Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/freezenbeatz
BRB
Starter
Starter
BRB


Male Liczba postów : 35
Punkty : 144
Pomógł : 1
Join date : 10/03/2010
Age : 28
Skąd : Rydułtowy
Program : Fl studio/Reason

Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 12:21 am

Freezbeatz napisał:
Jesli juz mowicie o ludziach z MS,To pamietam był Taki gosc o Ksywie FULS,ten skurbyczyk to dopiero podpierdalałSmile Kiedys zagadałem do niego na gg,i mnie zajebiscie rozbawiłSmile Najpierw napisał ze robi rok bity hehe,Czyli wtedy do tamtego poziomu który niby reprezentówał to dla Mnie był szok,a zarazem nie mozliwe...No ale pomyslałem Sobie Dobra Moze jest MEGA TALENTEM Z PRZYSZŁOSCIA Smile A wiec po prosiłem go o 2 slady z jego najnowszego Bitu,to gosciu zamknał jadaczke i nigdy sie do MNie nie odezwał,przy Tym co jescze zabawne,Goscu jest z Krakowa,a znam troche osób z Krakowa i nikt nigdy o nim nie słyszał,znaczy moze słyszeli ale nigdy sie koles nie ujawnił hehe.Jakby nie patrzył musiał wiele osob w huja zrobic i na tym zarobic sprzedajac kradzione bity Smile

To ten co wygrał konkurs na remix "Veni Vidi Vici" jak dobrze pamiętam;]
Nie miałem pojęcia że kradnie.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/baribal432
Sponsored content





Najgorszy producent Empty
PisanieTemat: Re: Najgorszy producent   Najgorszy producent I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Najgorszy producent
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» najgorszy polski film

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: Znani Producenci-
Skocz do: