Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2pac

Go down 
+2
ŁKZ
Pęksior
6 posters
AutorWiadomość
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

2pac Empty
PisanieTemat: 2pac   2pac I_icon_minitimePią Sty 08, 2010 11:54 pm

Wasze opinie na temat 2 pac'a
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
ŁKZ
Pro BeatMaker
Pro BeatMaker



Male Liczba postów : 180
Punkty : 308
Pomógł : 7
Join date : 04/01/2010
Age : 32
Program : FL Studio

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimePią Sty 08, 2010 11:56 pm

no co tu pisac LEGENDA Exclamation
szkoda ze tak szybko odszedl(wiadomo ocb)
Ciekawe jakby teraz wygaldalo jego zycie itp
Powrót do góry Go down
D4
Starter
Starter



Male Liczba postów : 19
Punkty : 43
Pomógł : -1
Join date : 10/01/2010
Age : 36
Skąd : RBK
Program : FL Studio

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeSob Lut 20, 2010 7:05 pm

Polecam Książke "KRZYCZCIE, JEŚLI MNIE SŁYSZYCIE" Michaela Dyson'a

Cała biografia Tupaca obalająca wiele mitów na jego temat. Ciężko się czyta, ale warto. MOim zdaniem powinni ją dołączyć do lektur obowiązkowych w liceum
Powrót do góry Go down
Ironic
Starter
Starter
Ironic


Male Liczba postów : 31
Punkty : 200
Pomógł : 1
Join date : 30/01/2010
Skąd : Lublin
Program : FL8 jak na razie

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeWto Mar 02, 2010 11:40 pm

A dla mnie 2Pac nie byl kims nadzwyczajnym, wg. mnie jest baaardzo wielu raperow lepszych od niego i ogolnie nie wiem dlaczego wynasza go tak na piedestał... dla mnie nie jest zadna Legenda lub cudem rapu. Wink a podobaja mi sie ze 3 jego utwory.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/micdsk
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeWto Mar 02, 2010 11:51 pm

Tak samo myślę.. nie był on dla mnie nikim wielkim.. może dlatego że nie moje pokolenie.. nie wiem.. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Celtic
Starter
Starter



Male Liczba postów : 27
Punkty : 49
Pomógł : 0
Join date : 18/01/2010
Age : 28
Program : FL Studio 9

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 6:51 pm

Z 2paciem na świecie jest jak z Magikiem u nas - sławny bo nie żyje. Gdyby żył dzisiaj, nie byłoby o nim takiego rozgłosu na 99%. Dla mnie nigdy ani jeden ani drugi nie byli jakimiś cudotwórcami - był dobry, ale twierdząc że to najlepszy raperzy na świecie(Magik w Polsce), stoimy w miejscu. Z takim podejściem słuchacza rap długo nie pociągnie. I o ile w Ameryce już to chyba przechodzi, o tyle w Polsce zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mówił że Magik najlepszy, że nie ma lepszego itp.
Powrót do góry Go down
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 7:31 pm

Taa.. mam kumpla co tak mówi.. i rzuca się wielce jak mu tłumaczysz że gówno prawda.. Jeszcze się naczytał książki o Pfk i myśli nie wiadomo co teraz Very Happy Tak jak mówi kolega wyżej.. rozgłoś mieli największy przez to że nie żyją i dlatego że w ciekawy sposób umarli.. Rap przy polskiej mentalności na serio może długo nie pociągnąć.. bo ma złych słuchaczy.. po prostu się nie rozwija w dobrych kierunkach.. bo fani na to nie pozwalają.. a jak ktoś już to robi to jest nazywany albo "sprzedajną dziwką" albo frajerem..
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Ironic
Starter
Starter
Ironic


Male Liczba postów : 31
Punkty : 200
Pomógł : 1
Join date : 30/01/2010
Skąd : Lublin
Program : FL8 jak na razie

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 10:05 pm

Dla mnie Magik był zajebisty bez wzgledu na to czy zyje czy nie (r.i.p.) miał talent i głos, wszystko robił w muzyce tak jak chciał, jest kozakiem za to co robił a nie dlatego ze umarł. A 2Pac dlatego ze umarł jest taki super.. bo nie ma stylu i czesto nie rowno rymował do bitu i to jest prawda, sprawdzcie sobie.. a wszyscy sie zachwycaja
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/micdsk
D4
Starter
Starter



Male Liczba postów : 19
Punkty : 43
Pomógł : -1
Join date : 10/01/2010
Age : 36
Skąd : RBK
Program : FL Studio

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 9:32 pm

Celtic napisał:
Z 2paciem na świecie jest jak z Magikiem u nas - sławny bo nie żyje. Gdyby żył dzisiaj, nie byłoby o nim takiego rozgłosu na 99%. Dla mnie nigdy ani jeden ani drugi nie byli jakimiś cudotwórcami - był dobry, ale twierdząc że to najlepszy raperzy na świecie(Magik w Polsce), stoimy w miejscu. Z takim podejściem słuchacza rap długo nie pociągnie. I o ile w Ameryce już to chyba przechodzi, o tyle w Polsce zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mówił że Magik najlepszy, że nie ma lepszego itp.

gdyby żył na pewno nie robiłby kawałków z tymi pierdołami które nawijają o swoich Cadilakach, dziwkach i tych innych bzdetach. Nie twierdze ze jeden czy drugi jest najlepszy. 2Pac miał przekaz moi drodzy którego większości brakuje. Na topie jest nawijać o szampanach i imprezce, a masy łykają to bez zastanowienia, bo wszystko się rozchodzi o $$. Czasy kiedy raperów którzy się wybijali nazywano sprzedajnymi kurwami i komerą mineły dawno. Nie neguje raperów za to że sobie zarabiają,ale teraz byle kto moze się dorobić na pierdoleniu o głupotach. Nie ma to jak zrobić płyte z czego połowa kawałków jest o tym jakiego mam zajebistego stajla...Albo o czym nawija taki 50cent w kawałku Candy Shop? Wydaje mi się że chyba nie o to w rapie chodzi żeby robić kase na chujni. Tupaca lubie za przekaz i za to co sobą reprezentował, był dość ciekawym kolesiem i bynajmniej nie wygrał kastingu w idolu czy mam talent. Co do magika - szkoda że nie żyje bo dobie obecnego gówna jakie się dzieje na polskiej scenie bardzo by się przydał. Bardziej wydaje mi się że jego rozgłos spowodowany jest tym że ludziom brakuje jego liryki a niżeli tym że "ciekawie umarł" ale to tylko moje skromne zdanie Wink

peace
Powrót do góry Go down
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 9:30 am

D4 napisał:
Celtic napisał:
Z 2paciem na świecie jest jak z Magikiem u nas - sławny bo nie żyje. Gdyby żył dzisiaj, nie byłoby o nim takiego rozgłosu na 99%. Dla mnie nigdy ani jeden ani drugi nie byli jakimiś cudotwórcami - był dobry, ale twierdząc że to najlepszy raperzy na świecie(Magik w Polsce), stoimy w miejscu. Z takim podejściem słuchacza rap długo nie pociągnie. I o ile w Ameryce już to chyba przechodzi, o tyle w Polsce zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mówił że Magik najlepszy, że nie ma lepszego itp.

gdyby żył na pewno nie robiłby kawałków z tymi pierdołami które nawijają o swoich Cadilakach, dziwkach i tych innych bzdetach. Nie twierdze ze jeden czy drugi jest najlepszy. 2Pac miał przekaz moi drodzy którego większości brakuje. Na topie jest nawijać o szampanach i imprezce, a masy łykają to bez zastanowienia, bo wszystko się rozchodzi o $$. Czasy kiedy raperów którzy się wybijali nazywano sprzedajnymi kurwami i komerą mineły dawno. Nie neguje raperów za to że sobie zarabiają,ale teraz byle kto moze się dorobić na pierdoleniu o głupotach. Nie ma to jak zrobić płyte z czego połowa kawałków jest o tym jakiego mam zajebistego stajla...Albo o czym nawija taki 50cent w kawałku Candy Shop? Wydaje mi się że chyba nie o to w rapie chodzi żeby robić kase na chujni. Tupaca lubie za przekaz i za to co sobą reprezentował, był dość ciekawym kolesiem i bynajmniej nie wygrał kastingu w idolu czy mam talent. Co do magika - szkoda że nie żyje bo dobie obecnego gówna jakie się dzieje na polskiej scenie bardzo by się przydał. Bardziej wydaje mi się że jego rozgłos spowodowany jest tym że ludziom brakuje jego liryki a niżeli tym że "ciekawie umarł" ale to tylko moje skromne zdanie Wink

peace

Ajj ciekawa dyskusja ;p Więc zacznę od mojej wizji "gdyby 2pac żył dalej"

"gdyby żył na pewno nie robiłby kawałków z tymi pierdołami które nawijają o swoich Cadilakach, dziwkach i tych innych bzdetach."

Wiecie rap w stanach to nie tylko rap o tym ALE gdyby żył moim zdaniem nagrywał by z innymi raperami jego pokroju a nie np z Lil wayne'm , ale w teledyskach na pewno pokazywał by fajne [cenzura] , i pokazywał w Swoich teledyskach. Mysle , ze o samym Cadilacu cos tam by nawinal bo to historia Ameryki jak by na to nie patrzeć oldschool chevy.

Rap w USA podoba mi się o tyle , że jego odbiorcy nie są aż tak liczną grupą hejterów chodź statystycznie Ameryka ma więcej mieszkańców niż my (proste). I to daje elegancki podział np. Słucham IC to szukam na youtube jego kawałków, nie wpisuje Soulja boy żeby dać mu 1 i napisać , że jest chuja wart.
Polski rap hmm brak tu poszanowania , real talk , nie słucham Meza ale dla mne Mezo to jak Akon w USA , mimo , że śpiewa a nie Rapuje , rymuje ma poszanowanie u większości raperów , przynajmniej a tutaj ? Dajcie spokój, tutaj rap zatrzymał się na tym , że ma być sampel , werbel , piano , skrzypce i basta bo już robisz hiphopolo

Gdyby Magik , żył paktofonika moim zdaniem nie zaistaniała by tak bardzo... Polska to kraj, który szuka nowości , skandali... o wyskoczył przez okno i do dziś ludzie rozkminiają dlaczego... puszczają od tyłu taśmy i słyszą co chcą słyszeć... Magik skończyłby moim zdaniem jak np. Liroy, miał dawniej zajebiste kawałki a później po prostu się rozeszło i basta, kawałek jestem bogiem to był pomysł magika, fokus na początku nie chciał się na niego zgodzić gdy go przekonał nagrali i polecieli z nim do radia i się działo... (jest z tym filmik na youtube).

A jeśli chodzi o kase, to rodzina 2paca do dzis łapie hajs za jego płyty jest cośtakiego , że do póki płyta siędobrze sprzedaje jakiś ram procent dostaje twórca (proste) w tym przypadku jego rodzina... Magika rodzice też łapią kase bo płyta nadal chyba jest gdzieśtam dalej w obiegu z tym ze w polsce brak innych mozliwosci jak amazon lub itunes by kupic jeden track... i tu moge sie mylic...

Zarabianie kasy na rapie to przeciez naturalna rzecz , oni z tego zyja nie maja innej pracy... czyli im wiecej kasy zlapia tym lepiej... firma za same ciuchy ma mega kase, hg, prosto , stoprocent to kopalnia złota i to jest dziwne kasa jest zła eee my to dla siebie robimy jasne... dzien pozniej gdy teledysk wypalil otwieramy firme odziezowa nagrywamy track o tym nastepnego dnia zbijamy wiecej hajsu niz za plyte... i to jest dobre tylko czemu ludzie boja sie do tego przyznac...
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 4:23 pm

Cytat :
gdy teledysk wypalil otwieramy firme odziezowa nagrywamy track o tym nastepnego dnia zbijamy wiecej hajsu niz za plyte... i to jest dobre tylko czemu ludzie boja sie do tego przyznac...

Taa dobrze podsumowana Polska rzeczywistość Smile
W Polsce nie można mieć lepiej od innych bo od razu jest się złym(komercyjną kurwą) i [cenzura].. Polska to jest kretyński kraj względem mentalności.. Dziękuje dobranoc Smile
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
D4
Starter
Starter



Male Liczba postów : 19
Punkty : 43
Pomógł : -1
Join date : 10/01/2010
Age : 36
Skąd : RBK
Program : FL Studio

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeSro Mar 10, 2010 1:08 am

Z tym cadilem to tylko metafora. wiecie co mi się też bardzo w 2Pacu podoba ? Że za kase z jego płyt wyciągnął swoją matkę z narkotyków. Mesjanizm ? heh może go kiedyś kanonizują hehe

a o magiku heh chyba był inny temat więc nie chce spamować tutaj Razz

słuchajcie dobrego rapu pozdro
Powrót do góry Go down
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitimeSro Mar 10, 2010 8:46 am

No tak niektórym kasa bije do głowy MJ np stracił Swój cały majątek na hobby ;p jak można wydać tyle kasy What a Face Na szczęście Polskim raperom i producentom to nie grozi ;p
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
Sponsored content





2pac Empty
PisanieTemat: Re: 2pac   2pac I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2pac
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: ..::: OFF - TOPIC :::.. :: Hip-Hop-
Skocz do: