Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Duch
BeatMaker
BeatMaker
Duch


Male Liczba postów : 116
Punkty : 450
Pomógł : 10
Join date : 16/07/2010
Skąd : Sosnowiec
Program : FLS 9, CEP 2

Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. Empty
PisanieTemat: Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce.   Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. I_icon_minitimeWto Kwi 26, 2011 6:40 pm

Yo!

Wysyłacie swoje bity do osób z podziemia (chodzi mi o tych już rozpoznawalnych) z którymi chcielibyście współpracować?

Ja ostatnio wybrałem sobie 15 osób których chciałbym usłyszeć na mojej pierwszej płycie. Na razie mam dwie pozytywne odpowiedzi. No ale liczę na kolejne.
Pewnie się kuurwa przeliczę, no ale próbować warto.

Jak to jest u was. Bierzecie sprawy w swoje ręce czy czekacie, aż ktoś się sam zgłosi?
Powrót do góry Go down
SNY

SNY


Male Liczba postów : 5
Punkty : 141
Pomógł : 5
Join date : 30/01/2011
Skąd : Okolice Jarocina
Program : Fl Studio 9 XXL

Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. Empty
PisanieTemat: Re: Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce.   Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. I_icon_minitimeWto Kwi 26, 2011 6:42 pm

Ja wysyłam do tych co grają na legalach haha nie no żartuje, ale generalnie sam podbijam do różnych ludzi na myspace, nie warto czekać aż ktoś coś za Ciebie ogarnie.
Powrót do góry Go down
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. Empty
PisanieTemat: Re: Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce.   Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. I_icon_minitimeWto Kwi 26, 2011 6:48 pm

U mnie to zależy ;] Jak mam ochotę na współpracę z kimś to piszę do niego.. Jak ktoś pisze do mnie to rozważam czy jest dobry itd.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Sponsored content





Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. Empty
PisanieTemat: Re: Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce.   Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Współpraca / czekasz czy bierzesz sprawy w swoje ręce.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wymarzona współpraca

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: Skate Park-
Skocz do: