Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wypromuj sie na rap - podziemie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Duch
BeatMaker
BeatMaker
Duch


Male Liczba postów : 116
Punkty : 450
Pomógł : 10
Join date : 16/07/2010
Skąd : Sosnowiec
Program : FLS 9, CEP 2

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimePon Kwi 04, 2011 9:49 pm

Taka informacja chłopaki dla was; jeśli skończyliście jakąś współprace i owocem tego jest jakiś albumik, epe, mixtape czy fajny klip to wysyłajcie do mnie materiały, które z chęcią opublikuje na rap-podziemie.

Blog odwiedza miesięcznie ponad 50000 tyś ludzi więc jest to więcej niż np na nakoz czy innych rapowych serwisach promujących podziemie. Do tego staram się każdą dobrą produkcje linkować na facebook.
Na hasło rap podziemie mój blog jest na pierwszym miejscu w wyszukiwarkach nawet przed hh.pl, więc wydaje mi się, że warto.

Materiały które należy mi przesłać to;

W przypadku płyty
- Okładka
- krótki opis
- Link do pobrania
- tracklista
- ewentualne linki do odsłuchu max. 2 kawałków na serwerach typu soundcloud, wrzuta, yt.

W przypadku klipu, tracku
- opis
- link do odsłuchu

Tyle. Pozdro Wink

Najlepiej wysyłajcie na pw lub na mejla begieka@gmail.com
Powrót do góry Go down
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimePon Kwi 04, 2011 10:00 pm

Szczerze mówiąc jakoś większość bardziej nakoz kojarzy, to jest główne "źródło" podziemia. Poza tym na nakoz wystarczy że dasz link i nie trzeba żadnych opisów, tracklisty...za dużo roboty u Ciebie Very Happy.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
Duch
BeatMaker
BeatMaker
Duch


Male Liczba postów : 116
Punkty : 450
Pomógł : 10
Join date : 16/07/2010
Skąd : Sosnowiec
Program : FLS 9, CEP 2

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimePon Kwi 04, 2011 10:10 pm

No jak uważasz, nakoz odwiedza 20 tys. ludzi i szczerze mówiąc można się pogubić tyle tam tego Wink Jak komuś zależy to zapraszam z chęcią pomogę w promocji.
Samo dodanie linku jest raczej mało zachęcające no chuba, że się myle Wink
Powrót do góry Go down
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimePon Kwi 04, 2011 10:13 pm

No z tym pogubieniem się to racja, ale jak Ty chcesz to "porządkować"?. I co do Twoich wymogów, to może być w paczce spakowana płyta, a w niej oczywiście okładka no i tracklista?. Nie chciałoby mi się wszystkiego wyciągać...poleciłbym znajomym Twój serwis.
Co do linku, chodzi mi o to że administratorowi dajesz link do płyty i tyle, on sobie wszystko robi...tzn trackliste, okładke wyciąga i tak dalej.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
A.D.I.
Ziomek
Ziomek
A.D.I.


Male Liczba postów : 52
Punkty : 451
Pomógł : 3
Join date : 03/04/2010
Age : 31
Skąd : Szczytno
Program : FL Studio 9

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimeWto Kwi 05, 2011 2:22 pm

jak juz dokończe album to może rozkminie cos Smile
Powrót do góry Go down
TSK
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 66
Punkty : 196
Pomógł : 2
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Skąd : Gorzów Wielkopolski
Program : Fruity Loops

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimeWto Kwi 05, 2011 5:29 pm

W sumie jak skończę projekty, to podbiję. Smile
Powrót do góry Go down
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitimeWto Kwi 12, 2011 9:28 am

Dobra. Wysłałem.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
Sponsored content





Wypromuj sie na rap - podziemie Empty
PisanieTemat: Re: Wypromuj sie na rap - podziemie   Wypromuj sie na rap - podziemie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wypromuj sie na rap - podziemie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podziemie czy Legal
»  Rap - Podziemie Beat Tape vol.1 (Konkurs)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: Skate Park-
Skocz do: