Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 .::Elo::..

Go down 
+2
Trapzoe
EffoVonOrton
6 posters
AutorWiadomość
EffoVonOrton

EffoVonOrton


Male Liczba postów : 3
Punkty : 13
Pomógł : 1
Join date : 25/02/2011
Age : 40
Skąd : United Kingdom
Program : Ableton Live!, Reason, VST

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimeNie Mar 27, 2011 4:45 am

..:::Siemanko:::.. Tworzeniem muzyki zajmuje się od ponad 10 lat. Słuchaniem wyrafinowanej muzyki zajmuje się od zawsze.
Po niespełna 4 latach przerwy postanowiłem znowu tworzyć beaty oraz realizować wcześniejsze naszkicowane projekty.
Teraz zaopatrzony w lepszy hardware będę próbował tworzyć bez barier i straty czasu.
Przez 4 ostatnie lata studiowałem duże zasoby odnośnie teorii muzyki jej stylów, historii, genez itd. oraz współczesną stroną, techniczną; czyli techniki tworzenia na elektronicznych systemach, programy DAW, formaty nośne, mix, mastering. Jest pewien zasób podstawowej wiedzy który trzeba mieć po prostu opanowany i ogarnięty.
Wiem sporo, lecz dużo zostało do zrozumienia i wyćwiczenia.
Dlatego tez goszczę na tym forum w celu wymiany wiedzy i doświadczeń. Wybrałem to forum, gdyż panuje na nim dość wysoka kultura i niski stopień zaśmiecenia(który coraz bardziej ostatnio widzę w internecie). Pochodzę ze Szczecina lecz od 3 lat przebywam w Wielkiej Brytanii. Jestem perfekcjonistą, moim największym wrogiem jest brak czasu, spokoju, polskiego klimatu. Do zobaczenia wkrótce. Elo:::..
Powrót do góry Go down
Trapzoe
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 99
Punkty : 215
Pomógł : 3
Join date : 04/01/2010
Age : 28
Program : Cubase SX 3 & Fl Studio 10

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimeNie Mar 27, 2011 11:10 am

Rzadko spotykana wypowiedź Very Happy Liczę na to, że podzielisz się wiedzą, bo z tego co piszesz jest bardzo obszerna.
Witamy, miłej zabawy na forum! Wink
Powrót do góry Go down
A.D.I.
Ziomek
Ziomek
A.D.I.


Male Liczba postów : 52
Punkty : 451
Pomógł : 3
Join date : 03/04/2010
Age : 31
Skąd : Szczytno
Program : FL Studio 9

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimeNie Mar 27, 2011 11:15 am

Witamy
Powrót do góry Go down
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimePon Mar 28, 2011 10:11 am

Witam! Wydaje mi się że takich ludzi właśnie nam tu potrzeba. Poza tym dzięki za propsy dla forum... Nie ma tu aż tak wielu ludzi, co pewnie też się przyczynia do atmosfery. Pozdro.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
BRB
Starter
Starter
BRB


Male Liczba postów : 35
Punkty : 144
Pomógł : 1
Join date : 10/03/2010
Age : 28
Skąd : Rydułtowy
Program : Fl studio/Reason

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimePon Mar 28, 2011 5:23 pm

Siema, ciekaw jestem twoich nowych bitów, z tego co czytałem mogę się chyba spodziewać czegoś dobrze wykonanego.
Pozdro.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/baribal432
EffoVonOrton

EffoVonOrton


Male Liczba postów : 3
Punkty : 13
Pomógł : 1
Join date : 25/02/2011
Age : 40
Skąd : United Kingdom
Program : Ableton Live!, Reason, VST

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimePią Maj 06, 2011 6:17 pm

Spoko spoko, ostatnio dużo pracuje, też wiele spraw na głowie nie związanymi z muzyką życie.... Czasu nie ma. Ale już jest z górki. Czterordzeniowa maszyna jest, interface audio też, dobre słuchawki Sennheiser HD 280 pro. Czekam tylko na najważniejszy element studia -monitory bliskiego pola.
Powrót do góry Go down
Szprot
Starter
Starter
Szprot


Male Liczba postów : 29
Punkty : 128
Pomógł : 6
Join date : 15/09/2010
Program : Reason 4

.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitimePią Maj 06, 2011 10:10 pm

Na jakie monitory konkretnie czekasz?
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/szprot1
Sponsored content





.::Elo::.. Empty
PisanieTemat: Re: .::Elo::..   .::Elo::.. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
.::Elo::..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: Przedstaw Się-
Skocz do: