Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gangi w USA

Go down 
+11
Szejk
Ironic
TSK
szymszon
Emto
Bauczuk
ŁKZ
Pioter
Ktoś
MichaLaK
Pęksior
15 posters
AutorWiadomość
Pęksior
Admin
Admin
Pęksior


Male Liczba postów : 348
Punkty : 932
Pomógł : 4
Join date : 18/09/2009
Age : 32
Skąd : South.Side
Program : FL STUDIO 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 1:29 pm

Jakieś opinie ? Ulubiony gang ? sądzicie , że w Polsce też mogą powstać takie gangi ? Drive by itp ?
Powrót do góry Go down
https://wonbeat.1talk.net
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimePon Sty 04, 2010 11:19 pm

Nie sądzę Very Happy Chyba że gang dzieci JP albo SLU Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
Ktoś
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 97
Punkty : 294
Pomógł : 19
Join date : 10/01/2010
Age : 31

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 12:47 am

..........................


Ostatnio zmieniony przez Ktoś dnia Nie Maj 08, 2011 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pioter
Starter
Starter
Pioter


Male Liczba postów : 29
Punkty : 99
Pomógł : 0
Join date : 04/01/2010
Age : 31
Skąd : Dzierżoniów
Program : Fl Studio 8

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 8:16 am

No w Stanach to oczywiście Crips a w Polsce hmm DIIL GANG.hahahahahha
Powrót do góry Go down
ŁKZ
Pro BeatMaker
Pro BeatMaker



Male Liczba postów : 180
Punkty : 308
Pomógł : 7
Join date : 04/01/2010
Age : 32
Program : FL Studio

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 11:31 am

u nas jedynie te pilkarskie........ Very Happy
ktos jest za Zawiszą to 1 gang ktos za lechem drugi gang itp...... Very Happy wiecie ocd
no ale tak nie bd i tak ;]
Powrót do góry Go down
Bauczuk
Starter
Starter



Male Liczba postów : 24
Punkty : 76
Pomógł : 1
Join date : 24/02/2010
Age : 27
Skąd : Szczecin
Program : FL Studio 9 XXL Producer Edition

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimePon Cze 07, 2010 8:41 pm

W stanach ulubiony Crips ;] A w Polsce takie gangi są raczej nie możliwe ;p
Powrót do góry Go down
Emto
Starter
Starter



Male Liczba postów : 34
Punkty : 63
Pomógł : 0
Join date : 02/06/2010
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Św
Program : Fl studio 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 10:49 am

Mój ulubiony to Cripz oczywiscie bo z tamtąd się wzieło wiele Raperów, np Dre, Snoop, Eazy-E [*]. Szczeze to chciałbym miec taki własny gang, ziomki z brońmi bujających sie po ulicach w szerokich ciuchach, blin blingach i bandamach o tym samym koloże, low- ridery z hydrauliką z których leci potęzny bas Rap muzyki, [cenzura] odjazd, a lubie jeszcze bloods choc mnie, ale tam był 2Pac [*], The Game, Jay Rock.
Powrót do góry Go down
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 9:42 am

"Szczeze to chciałbym miec taki własny gang, ziomki z brońmi"
Haha, widze że ambicje masz wysoką Very Happy.

Nie no, nie śmieje sie, ale uważam inaczej.

Jeśli Ruff Ryders można uznać za gang, dla mnie są najlepsi.

Kupiłem sobie ich bluze nie dawno, planuję też koszulke. Spodni nie kupie, bo nie lubie takich jakiś luźnych co są w modzie u raperów :d. Wole zwykłe jeansy.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
Emto
Starter
Starter



Male Liczba postów : 34
Punkty : 63
Pomógł : 0
Join date : 02/06/2010
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Św
Program : Fl studio 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 10:37 am

Gdy masz wlasna bande czy gang zaden frajer do ciebie nie podskoczy, a bronie to mialem na mysli kastet czy bejzbol a nie pistolet.
Powrót do góry Go down
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 12:02 pm

hehe ja pierdole.. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 4:54 pm

Michalak, zgadzam sie What a Face
Spoko. Ja tam wole ogólnie pojęty pokój, nie lubię "kozakowania" i żadna ogólnie pojęta broń wg. mnie nie jest potrzebna. No, chyba że na prawdę masz jakieś problemy z innymi.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
Emto
Starter
Starter



Male Liczba postów : 34
Punkty : 63
Pomógł : 0
Join date : 02/06/2010
Age : 29
Skąd : Ostrowiec Św
Program : Fl studio 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 5:21 pm

Wiesz co ziom, chyba nigdy wpierdol nie dostales... ,tez bym wolal pokoj, ale nigdy go nie bedzie wiec po co mazyc o zeczach nierealnych. Lepiej miedz swoja garsc osob niz zgrywac optymiste i stracic zeby. A jesli jeszcze masz nie Polska rodzine to zycze powodzenia. Lepiej samemu kozaczyc niz inni maja kozaczyc do ciebie.
Powrót do góry Go down
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 5:56 pm

Nie mam zagranicznej rodziny, fakt i współczuję Ci. Mam wielu wrogów, ale nigdy nawet nie miałem zamiaru ich "najebać", chociaż mógłbym Smile. Czemu?. Skoro chcę pokoju, zacznę od siebie. Powiesz że to nie realne...jednak wolę nie poddawać się temu co się dzieje i chcę być inny. Mimo wszystko. Samemu też wolę nie kozaczyć, bo tym bardziej za to bym dostał wpierdol :p, poza tym nie widzę sensu w "kozaczeniu". Jeśli ktoś kozaczy do mnie, staram się uspokoić sytuację i dojść do tego, żeby "atakujący" zrozumiał że to jest bezsensu. Nigdy nie zawiodło, bo baaardzo mało miałem takich sytuacji. Jednak jak były, udawało mi się dojść do porozumienia Smile. Śmieje się z agresji i nawet gdy dostanę "wpierdol", dalej tak będzie.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
MichaLaK
Moje Bity Bujają
Moje Bity Bujają



Male Liczba postów : 211
Punkty : 879
Pomógł : 15
Join date : 29/09/2009

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 6:59 pm

Zgadzam się z tobą Szymszon Smile Dzieciak chyba ma za bardzo bujną wyobraźnię w tym co pisze(bez obrazy Emto) I tak ogółem to popracuj nad pisownią a potem myśl o gangach Smile Lepiej nie kozaczyć za bardzo, wtedy inni też nie kozaczą.. trzeba być spoko ziomkiem Smile Napierdalanka to nie jest dobra opcja w żadnym wypadku, a tylko umacnia w przekonaniach pobitego i pokazuje bezradność osoby bijącej. Z bitew to preferuję wojny na słowa.. choć uargumentowane.. a nie że " Zajebie Cie ty kurwo " itp itd.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/michalak93beatz
TSK
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 66
Punkty : 196
Pomógł : 2
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Skąd : Gorzów Wielkopolski
Program : Fruity Loops

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 7:37 pm

Przemoc jest głupia.
Powrót do góry Go down
szymszon
BeatMaker
BeatMaker
szymszon


Liczba postów : 126
Punkty : 626
Pomógł : 1
Join date : 16/01/2010
Age : 33
Skąd : Kraków

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Cze 12, 2010 9:19 pm

No no, ja też wojny na słowa lubię :d. Jeśli chodzi o free, sam jestem bardzo słaby, ale uwielbiam słuchać czegoś typu wbw, szczególnie z udziałem muflona, teta, czy dużego Pe.
Powrót do góry Go down
http://szymszon.muzzo.pl/
Ironic
Starter
Starter
Ironic


Male Liczba postów : 31
Punkty : 200
Pomógł : 1
Join date : 30/01/2010
Skąd : Lublin
Program : FL8 jak na razie

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 11:12 pm

Emto ma 15 i pewnie jest dresem w białej czapeczce Nike Shox no i co do tematu pewnie ma gang. Tak juz na serio to wg. mnie zdumiewający gang w USA to Mara Salvatrucha (MS13), chociaż są z Salvadoru, to w USA jest ich baaardzo wielu. Ogólnie polecam (bardzo!) film "La Vida Loca" o MS13 i Mara18 bodajże, miazga, w trakcie nagrywania tego dokumentu giną nagrywani bohaterowie...
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/micdsk
Szejk
Starter
Starter
Szejk


Male Liczba postów : 19
Punkty : 174
Pomógł : 2
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Skąd : Lublin
Program : FL STUDIO 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 1:32 am

Ironic napisał:
Ogólnie polecam (bardzo!) film "La Vida Loca" o MS13 i Mara18 bodajże, miazga, w trakcie nagrywania tego dokumentu giną nagrywani bohaterowie...

masz gdzieś na dysku i możesz wrzucić? bo za chuja nie moge tego znaleźć w necie
Powrót do góry Go down
Trapzoe
Ziomek
Ziomek



Male Liczba postów : 99
Punkty : 215
Pomógł : 3
Join date : 04/01/2010
Age : 28
Program : Cubase SX 3 & Fl Studio 10

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 11:07 am

Powrót do góry Go down
Szejk
Starter
Starter
Szejk


Male Liczba postów : 19
Punkty : 174
Pomógł : 2
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Skąd : Lublin
Program : FL STUDIO 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 1:35 pm

Powrót do góry Go down
Ironic
Starter
Starter
Ironic


Male Liczba postów : 31
Punkty : 200
Pomógł : 1
Join date : 30/01/2010
Skąd : Lublin
Program : FL8 jak na razie

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 11:21 pm

własnie Very Happy szukać i szukać, jak obejrzy ktos to niech wyrazi opinie jesli admin nie bedzie zły bo to nie taki temat
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/micdsk
Globtroter
Starter
Starter
Globtroter


Male Liczba postów : 33
Punkty : 64
Pomógł : 0
Join date : 02/08/2010
Age : 33
Skąd : Augustów
Program : Fl Studio 9

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 1:02 pm

Ja ogólnie wole się śmiać niż się lać Razz

Ale jeśli trzeba ziomka wspomóc to rączek i bucików nie poszkoduje hehe Wink
Powrót do góry Go down
crunk masta




Male Liczba postów : 6
Punkty : 13
Pomógł : 0
Join date : 26/10/2010
Skąd : Poznań
Program : Fl studio 6 XXL

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeWto Paź 26, 2010 10:42 pm

Ogólnie w Polsce są 2 gangi:
1.burako-dresiarze
2.Rodzina radia maryja (baaardzo niebezpieczna) XD!!
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/kluh94
BRB
Starter
Starter
BRB


Male Liczba postów : 35
Punkty : 144
Pomógł : 1
Join date : 10/03/2010
Age : 28
Skąd : Rydułtowy
Program : Fl studio/Reason

Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 12:22 am

Gangi? No w Stanach, to byli jak wiemy Cripz, Bloodz, tak bardziej to się nie orientuje.
W więzieniach, to wiem, że są, a tak na szybko to mi Arian Brotherhood przychodzi do łba.

Emto - prosiłbym tylko, żebyś jednak poprawniej pisał, bo się tak rzuca w oczy, że aż razi, chodzi mi o ortografię.

Uważam, że takie "kozaczenie" ma mało sensu, chyba, że chodzi o jakieś poważne starcia między grupami/ludźmi, które mają jakiś poważny konflikt. (pomijając sąd)
Tak to wiecie, większość osób doświadczyła różnych sytuacji. Jeśli to nic poważnego, jednorazowe, to nie warto się w to wplątywać bardziej.
Zawsze będzie się ktoś dopierdalał do kogoś, nawet o nic. Bronić się warto, jak najbardziej, czasem się nie da, trudno, ale kozaczyć MOIM ZDANIEM nie ma sensu.
Pozdro
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/baribal432
Sponsored content





Gangi w USA Empty
PisanieTemat: Re: Gangi w USA   Gangi w USA I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gangi w USA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: Skate Park-
Skocz do: