Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kaliop




Liczba postów : 5
Punkty : 42
Pomógł : -1
Join date : 18/01/2010

SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 Empty
PisanieTemat: SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16   SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 I_icon_minitimePon Mar 01, 2010 1:56 pm

ghjg


Ostatnio zmieniony przez kaliop dnia Pią Gru 17, 2010 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szejk
Starter
Starter
Szejk


Male Liczba postów : 19
Punkty : 174
Pomógł : 2
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Skąd : Lublin
Program : FL STUDIO 9

SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 Empty
PisanieTemat: Re: SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16   SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 1:15 am

możesz używać fl studio, podłączasz tam mpd jako kontroler midi i cisniesz. Wiesz co to jest wtyczka FPC w fl'u? Jest ona stworzona właśnie po to aby podłączyć mpd, trigger figgera etc. Do cięcia sampli możesz używać wtyczki edison. https://www.youtube.com/watch?v=Qrj_g3Rv5gA&feature=related masz tu przykładowy filmik jak używać FPC. joo
Powrót do góry Go down
kaliop




Liczba postów : 5
Punkty : 42
Pomógł : -1
Join date : 18/01/2010

SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 Empty
PisanieTemat: Re: SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16   SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 I_icon_minitimeNie Mar 14, 2010 11:57 pm

ghjg


Ostatnio zmieniony przez kaliop dnia Pią Gru 17, 2010 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szejk
Starter
Starter
Szejk


Male Liczba postów : 19
Punkty : 174
Pomógł : 2
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Skąd : Lublin
Program : FL STUDIO 9

SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 Empty
PisanieTemat: Re: SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16   SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:21 pm

SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 Gdgdfgdfgdf

długo ziom nad tym pracowałem i przypadkiem na to trafiłem (:

więc, jeżeli już masz pod padami jakieś sample na fpc i chcesz aby jeden sampel przerywał drugi to
- zaznaczyłem Ci na obrazku powyżej miejsce w którym możesz to zmienić
- jeżeli chcesz żeby wszystkie się przerwały nawzajem to na każdym padzie zmień to na cut: 1 by: 1
jeśli będziesz chciał zeby pierwszy pad przerywał drugi ale trzeciego już nie, to da sie tak zrobić, ale pobaw sie tym to ogarniesz jak to działa gdyż ziom za krótko sie tym bawiłem
i już tego nie wykminiłem ale sądzę ze nie będzie to trudne ;p
dlatego też ej joł miłego samplingu!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 Empty
PisanieTemat: Re: SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16   SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SAMPLOWANIE NA AKAI MPD 16
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: PORADNIKI-
Skocz do: