Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 SZUKAM BITOW

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
BysioABR




Male Liczba postów : 2
Punkty : 7
Pomógł : 0
Join date : 13/07/2011

SZUKAM BITOW Empty
PisanieTemat: SZUKAM BITOW   SZUKAM BITOW I_icon_minitimeCzw Lip 14, 2011 12:09 am

Szukam bitow, producenckich bitow na solowy album.
To juz 5-te forum gdzie zakladam temat. Jak do tej pory nigdzie nie znalazlem takich bitow jak chce.
Nie dlatego ze jestem niewiadomo jaki fafa-rafa i ze wszystkie bity to gowno. Poprostu sporo przesluchanych przezemnie bitow producentow (niekiedy na wysokim poziomie tego nie moge nie powiedziec) nie bylo z moim klimacie. Nie gustuje w samplowanych bitach ze starych nagran. Elektroniczne dzwieki najbardziej do mnie przemawiaja. Niestety nie znalazlem jak dotad niczego takiego.
A teraz to czym dysponuje:

http://w186.wrzuta.pl/audio/5jFO5BhjVxg/dgfdgfdg

http://w186.wrzuta.pl/audio/6blc517tPU6/dgfdgfdg

Bity nie wybierane przezemnie, poprostu musialem sie do nich dograc i na tym koniec. Jakos dalem rade.
Ocencie sami jak mi to idzie. Chcialbym cala plyte zrobic wlasnie w takim klimacie.
Wiadomo co mi do tego potrzeba. Jakby ktos tworzyl bity w stylu Rahima na plycie Projektora to niech tutaj napisze pragne przynajmniej posluchac. Gdyby ktos zainteresowal sie moim wokalem i chcial mnie uslyszec na swoich produkcjach prosze tutaj napisac. Moze nikt mnie nie obsypie masa bitow ale ogolnie chcialbym rowniez powymieniac poglady odnoscnie moich zamiarow.
Powrót do góry Go down
rkdius

rkdius


Male Liczba postów : 5
Punkty : 60
Pomógł : -1
Join date : 29/12/2010
Skąd : Siedlce

SZUKAM BITOW Empty
PisanieTemat: Re: SZUKAM BITOW   SZUKAM BITOW I_icon_minitimeWto Lip 19, 2011 6:48 pm

Powrót do góry Go down
 
SZUKAM BITOW
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam Bitów
» Co oprócz bitów
» Jaki to styl bitów?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: ZAMÓWIENIA / SZUKAM BITÓW-
Skocz do: