Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 SeBiX wita serdecznie:)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
SeBiX




Male Liczba postów : 1
Punkty : 3
Pomógł : 0
Join date : 09/05/2011
Age : 35
Skąd : Poznań
Program : Ableton Live 8.1.1

SeBiX wita serdecznie:) Empty
PisanieTemat: SeBiX wita serdecznie:)   SeBiX wita serdecznie:) I_icon_minitimePon Maj 09, 2011 7:29 pm

Witajcie,
jaram się rapem już od ponad 10 lat ale dopiero od niedawna zacząłem się interesować bitmejkingiem ;p
tak na prawdę siedzę w tym od tygodnia może hehe, czytam, oglądam, słucham różnych produkcji i szukam inspiracji i swojego stylu w robieniu bitów,
Ostatnio szukałem jakiegoś forum o bitach i trafiłem między innymi na to. Bardzo mi odpowiada kameralna atmosfera tutaj, taka mała grupka fanatyków hehe,
pozdro dla was chłopaki
piona o/
Powrót do góry Go down
Duch
BeatMaker
BeatMaker
Duch


Male Liczba postów : 116
Punkty : 450
Pomógł : 10
Join date : 16/07/2010
Skąd : Sosnowiec
Program : FLS 9, CEP 2

SeBiX wita serdecznie:) Empty
PisanieTemat: Re: SeBiX wita serdecznie:)   SeBiX wita serdecznie:) I_icon_minitimePon Maj 09, 2011 7:42 pm

Witaj na forum. Dużo pracy przed Tobą, ale się nie poddawaj.
Powrót do góry Go down
Anglik




Male Liczba postów : 3
Punkty : 5
Pomógł : 0
Join date : 06/05/2011

SeBiX wita serdecznie:) Empty
PisanieTemat: Re: SeBiX wita serdecznie:)   SeBiX wita serdecznie:) I_icon_minitimePon Maj 09, 2011 8:14 pm

Witaj, jestem w identycznej sytuacji co ty, z wyjątkiem że znajomy chce pisać teksty do moich bitów ;p

powodzenia Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SeBiX wita serdecznie:) Empty
PisanieTemat: Re: SeBiX wita serdecznie:)   SeBiX wita serdecznie:) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SeBiX wita serdecznie:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: Przedstaw Się-
Skocz do: