Forum O Bitach
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jak zrobić dobry bit, jak zacząć , sprzęt , konkursy, poradniki - wszystko w jednym miejscu !
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Małe pytanko

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Karol




Male Liczba postów : 1
Punkty : 3
Pomógł : 0
Join date : 22/01/2011

Małe pytanko Empty
PisanieTemat: Małe pytanko   Małe pytanko I_icon_minitimeSob Sty 22, 2011 8:27 pm

To mój pierwszy post, a więc witam forumowiczów Smile i mam do was małe pytanie: Czy ten niżej podany cytat to jakiś urywek z walki na dissy a może z jakiejś piosenki

"Słowa zamieniam w czyny , tak się zaczynają te rymy, pisane bit po bicie rymy to całe moje życie. Upokorzyć drugiego to priorytet każdego"

Chodzi mi o to że kolega się nim ciągle chwali ale wydaje mi się, że chyba on sam takiego czegoś nie wymyślił, być może gdzieś to usłyszał , a teraz szpanuje. Piszę akurat tutaj, bo wiem że tu są osoby, które wiedzą coś o rapie i może kojarzą czyj to tekst. Smile)
Powrót do góry Go down
Nowy
Ziomek
Ziomek
Nowy


Male Liczba postów : 95
Punkty : 608
Pomógł : 9
Join date : 13/03/2010
Program : FL Studio 9

Małe pytanko Empty
PisanieTemat: Re: Małe pytanko   Małe pytanko I_icon_minitimeSob Sty 22, 2011 9:41 pm

Raz, że słabe, a dwa, że może usłyszał na jakimś WBW i sobie powtarza. Zresztą, czy to jest takie ważne?
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/Nowykontakt?feature=mhw5
Duch
BeatMaker
BeatMaker
Duch


Male Liczba postów : 116
Punkty : 450
Pomógł : 10
Join date : 16/07/2010
Skąd : Sosnowiec
Program : FLS 9, CEP 2

Małe pytanko Empty
PisanieTemat: Re: Małe pytanko   Małe pytanko I_icon_minitimeNie Sty 23, 2011 10:40 am

Zazdrosny jesteś? Przecież to jest jakiś mega słaby tekst.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Małe pytanko Empty
PisanieTemat: Re: Małe pytanko   Małe pytanko I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Małe pytanko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum O Bitach :: iBeat-
Skocz do: